Gizlilik ve Yasal Uyarı

Bu web sitesine girmeniz veya bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları ve hükümleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. 

http://tomoterapitedavisi.com/ web sitesi içerikleri kişileri bilgilendirme amacı ile hazırlanmış olup bir hastalığın tanısı veya tedavisinde kullanılamaz. Bu sitedeki bilgiler konunun uzmanı ile görüşmenin yerini tutmaz. Her hasta için tedavi farklılık gösterebilir. Buradaki bilgilerin doktor muayenesi ve tavsiye sonucu sağlanan bilgi ile kıyaslanılmaması gerektiği hatırlanmalıdır. Tanı ve tedavinin kesinlikle bir doktor tarafından yapılması gerekmektedir.

Bu site içeriğinin kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye ve kullanıcıya aittir. Bu web sitesinin kullanımından doğan ve doğacak her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı Tomoterapi Tedavisi web sitesi ve yetkilendirdiği kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar.

Bu sitenin içeriği aksi belirtilmediği taktirde Tomoterapi Tedavisi web sitesine aittir. İçeriği kopyalanamaz.

Tomoterapi Tedavisi web sitesi bu yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.